To co najważniejsze

O stronie

Nazywam się Marek Purwin i jestem założycielem akademia-programowania.pl. Jestem programistą frontend i zajmuję się tym od 2019 roku. Robię to z pasją i chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi.

Strona akademia-programowania.pl powstała z myślą o osobach, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem jak i o takich którzy chcą pogłębić więdzę z zakresu frontendu. Indywidualne korepetycje to pewność, że Twoja ścieżka rozwoju zmierzą w dobrym kierunku. Wszystkie materiały są tworzone przeze mnie, a więc masz pewność, że są aktualne i sprawdzone.

Czego możemy Cię nauczyć?

Lekcje dostosowywane są pod wiedzę ucznia, więc możemy nauczyć Cię wszystkiego od podstaw. Jeśli jesteś już zaawansowany, możemy nauczyć Cię bardziej zaawansowanych technologii. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli jesteś zainteresowany zachęcam do kontaktu. Lub też do wzięcia udziału w quizie, który pomoże w przygotowaniu dla Ciebie najciekawszej oferty.

  • Podstawy frontendu. Naucz się podstaw HTML, CSS i JavaScript. Dowiedz się jak działa przeglądarka i jakie są jej możliwości. Naucz się jak tworzyć strony internetowe, jak je stylować i jak dodać do nich interakcje. Również pokażemy Ci jak skutecznie debuggować swoje aplikacje.
  • Najnowsze technologie Zdobądź cenną wiedzę z zakresu posługiwania się najnowszymi technologiami frontendowymi. Naucz się jak tworzyć aplikacje internetowe z biblotek i frameworków wykorzystywanych przez gigantów z branży technologicznej. Dowiedz się jak tworzyć aplikacje internetowe z wykorzystaniem Angular, React, Next.js i wiele więcej.
  • Unikalne umiejętności Zdobądź unikalną wiedzę z zakresu programowania frontendowego. Nauczysz się kompleksowej wiedzy, która będzie dla Ciebie niezbędna i bardzo przydatna przy tworzeniu aplikacji i stron.

Nauka najnowszych technologii wykorzystywanych przez największe firmy IT.

javascriptangularreactnodetypescriptcssgithub

Poznaj naszą ofertę

Korepetycje z programowania

Lekcje prowadzone są w trybie online indywidualnie. Kwota również obejmuje bezpłatny mentoring w trakcie trwania regularnych zajęć. W ramach lekcji zostanie stworzona spersonalizowana graficzna ścieżka rozwoju. Dzięki temu wyznaczymy cele i będziemy monitorować Twój postęp! Przy zakupie wielu lekcji istnieje możliwość negocjacji ceny.

Co oferujemy?

  • Indywidualne podejście
  • Spersonalizowane materiały
  • Nauka najnowszych technologii
  • Elastyczność i bezpłatny mentoring

Cena za 60 minut

100PLN

80PLN

Umów zajęcia

Możliwość odebrania faktury VAT.

Dlaczego warto skorzystać?

akademia-programowania.pl to projekt stworzony z myślą by pomóc Ci w rozwoju zawodowym. Wspólnie z nami możesz zdobyć nowe umiejętności, które pomogą Ci w znalezieniu pracy. Wszystko to w oparciu o najnowsze technologie i trendy w branży IT.

Rozpocznij naukę
Zacznij działać od razu

Nie ma na co czekać - zacznij działać już teraz. Zapisz się na lekcję i zacznij swoją przygodę z programowaniem.

App screenshot

Ostatnie wpisy

kariera

Spersonalizowana ścieżka kariery dla programisty frontend

Podczas nauki programowania skoncentruj się na frontendzie, opanuj HTML, CSS, JavaScript, podstawy internetowe. Dostosuj naukę do oczekiwań rynku, wybierz konkretny kierunek (np. aplikacje mobilne), śledź rynek pracy, a skuteczne portfolio i CV pomogą w zdobyciu wymarzonej pracy.

Marek Purwin

Marek Purwin

CEO / Owner

kariera

Początki z programowaniem frontend. Praktyczny przewodnik.

Zastanawiasz się nad programowaniem frontendu? Poznaj tę fascynującą ścieżkę! Tworzenie responsywnych stron, projektowanie sklepów online, rozwijanie zaawansowanych aplikacji webowych. Frontend to więcej niż zmiana kolorów - to dbałość o użyteczność, dostępność i jakość interfejsu. Współpraca z zespołem, nowe technologie (React, Angular, Vue), narzędzia automatyzacji (Webpack, Parcel), i nowoczesne standardy CSS. Rozwijaj umiejętności, ale świadomie wybieraj - dynamiczny rozwój, zróżnicowane środowiska przeglądarkowe, wyzwania zabezpieczeń i wydajności. Frontend to pasja i wyzwania, ale także satysfakcja. Czekamy na Ciebie na bezpłatnej lekcji wprowadzającej. Sprawdź, czy to dla Ciebie!

Marek Purwin

Marek Purwin

CEO / Owner

frameworki

Poznaj Change Detection w Angularze

Change Detection automatycznie monitoruje i aktualizuje widok aplikacji, reagując na zmiany w danych. Zapoznaj się z różnymi strategiami, takimi jak tryb OnPush, oraz istotnymi metodami Change Detection Ref, w tym detectChanges czy markForCheck, które umożliwiają programistom precyzyjną kontrolę procesu detekcji zmian.

Marek Purwin

Marek Purwin

CEO / Owner